K.S. Sokół Zwierzyniec - strona nieoficjalna

Sokół Zwierzyniec vs Omega Stary Zamość (Sparing 2009/2010)
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. dobidobi 6

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ostoja Skierbieszów - Sokół Zwierzyniec 14:00

• autor: szczepek99, 2014-11-02 07:37

Zapowiedź 14 kolejki

Zamojskiej Klasy Okręgowej

W przedostatniej kolejce jesiennej rundy rozgrywek cała uwaga kibiców będzie skupiona na spotkanie w Hrubieszowie pomiędzy tamtejszą Unią, a Huczwą Tyszowce. Nie oznacza to jednak, że i w pozostałych meczach zabraknie emocji. Do tej pory V- ligowe rozgrywki na Zamojszczyźnie obfitują w niespodzianki i zapewne ta tendencja będzie nadal kontynuowana.

Sparta Łabunie – Igros Krasnobród

Jeszcze kilka tygodni temu typowanie zwycięzcy tego spotkania nie nastręczałoby problemów. Goście to przecież wicelider i do niedawna poważny konkurent dla lidera - Unii Hrubieszów. To już jednak przeszłość i Igros odpadł z tej rywalizacji. Wprawdzie kadrowo zespół przyjezdnych jest mocniejszy od gospodarzy, lecz jego wygrana w Łabuniach nie jest pewna.

Nasz typ: x.

Unia Hrubieszów – Huczwa Tyszowce

Lider po wpadce z Victorią Łukowa/Chmielek ma już się dobrze, o czym przekonała się ostatnie dość mocna Korona Łaszczów. Tym razem do Hrubieszowa przyjeżdża Huczwa Tyszowce, zespół o poziomie zbliżonym do wspomnianej już Korony. Huczwa ma dużą siłę rażenia, czego dowiodła wygrywając 3:0 z wiceliderem, lecz wydaje się, że na znowu rozpędzoną Unię tych sił do zwycięstwa nie starczy.

Pogoń 96 Łaszczówka – Korona Łaszczów

Gospodarze potrzebują punktów, by zimową przerwę w rozgrywkach spędzić w miarę spokojnie, z dala od strefy spadkowej. Koronie ta sytuacja nie zagraża, lecz 9 miejsce w tabeli nie jest dla tej drużyny satysfakcjonujący. Gospodarze mogą liczyć na fakt, że gościom zazwyczaj nie wychodzi gra z przeciwnikami słabszymi. Trudno to wytłumaczyć, ale rezultaty dotychczasowych spotkań Korony potwierdzają tę tezę.

Nasz typ: x.

Gryf Gmina Zamość – Victoria Łukowa/Chmielek

Walczących zaciekle o punkty gospodarzy czeka ciężka przeprawa z zespołem ze ścisłej ligowej czołówki. Goście to nie tylko jedyny dotąd pogromca literującej Unii, lecz drużyna autentycznie mocna, grająca efektowna, a jednocześnie efektywną piłkę. Mając perspektywę zakończenia rundy jesiennej na pozycji wicelidera przyjezdni tego meczu nie odpuszczą.

Nasz typ: 2.

Ostoja Skierbieszów – Sokół Zwierzyniec

Spotkanie sąsiadów w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce oba zespoły odniosły zwycięstwa: Ostoja pokonała w Wożuczynie Spartę, zaś Sokół wygrał u siebie z Gryfem Gmina Zamość. Bezpośrednie starcie może być ciekawe, gdyż oba potrafią grać widowiskowo. Nieco więcej szans w tym meczu mają gospodarze.

Włókniarz Frampol – Sparta Wożuczyn

Wprawdzie gospodarze otrzymali tydzień temu surową lekcję futbolu od Sokoła Szczebrzeszyn przegrywając aż 5:0, lecz przegrani nie pozostawili po sobie złego wrażenia. Sparta Wożuczyn tę rundę ma już straconą i chce jedynie dotrwać do przerwy w rozgrywkach. Włókniarz ma doskonałą okazję do zdobycia kompletu punktów.

Grom Różaniec – Orion Dereźnia Solska

Sensacyjne zwycięstwo gości w meczu z Olimpią Miączyn może być dla piłkarzy Oriona czynnikiem mobilizującym, ale na gospodarzy meczu to zdecydowanie za mało. Grom gładko pokonał tydzień temu Spartę Łabunie i wygrana beniaminka zajmującego przedostatnia pozycję w ligowej tabeli byłaby ogromną sensacją.

źródło:http://lkskorona.futbolowo.pl

autor: ~Błąd 2014-11-02 18:48:52

avatar W opisie meczu Włókniarz - Sparta ( w opisie pisze Sokół Szczebrzeszyn a powinno być Roztocze Szczebrzeszyn )

autor: ~sokol 2014-11-03 12:16:08

avatar w pałke i zaczyna smierdziec dolnymi rejonami tabeli....brawo Trenerze

autor: ~anonim 2014-11-09 10:27:45

avatar dodajcie cos na strone

autor: ~sokol 2014-11-11 09:17:29

avatar brawo pany dobra gra kosińskiego, turczyna, pietruszki, misiarza, bielca... nieporozumieniem jest gra sułkowicza od pierwszej minuty kopie sie chlopak w czolo i to doslownie...i ten szczepan w ataku....trenerze daj zyc bo wszystkie paznokcie obgryzlem na trybunach z nerwów...hej sokol!

autor: ~anonim do sokol 2014-11-12 09:07:29

avatar widzę ze sokol bedzie nowym trenrem wszystko wie wyzej komentarz ze w pałke teraz ocena wszystkich zawodnikow moze pora sie zgłosic do klubu ponoc etat pierwszego trenera jeszcze wolny brawo!!!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

Igros KrasnobródSokół Zwierzyniec
Igros Krasnobród 2:0 Sokół Zwierzyniec
2016-08-13, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Omega Stary Zamość - Victoria Łukowa/Chmielek
Olimpia Miączyn - Huczwa Tyszowce
Cosmos Józefów - Grom Różaniec
Korona Łaszczów - Orion Dereźnia Solska
Sokół Zwierzyniec - Olender Sól
Roztocze Szczebrzeszyn - Igros Krasnobród
Pogoń Łaszczówka - Potok Sitno
Włókniarz Frampol - Sparta Wożuczyn

Włókniarz Frampol 1:2 Omega Stary Zamość
Sparta Wożuczyn 2:1 Pogoń Łaszczówka
Potok Sitno 2:3 Roztocze Szczebrzeszyn
Igros Krasnobród 2:0 Sokół Zwierzyniec
Olender Sól 1:2 Korona Łaszczów
Orion Dereźnia Solska 3:3 Cosmos Józefów
Grom Różaniec 2:0 Olimpia Miączyn
Huczwa Tyszowce 4:1 Victoria Łukowa/Chmielek

Pozycja Sokoła w tabeli po rundzie jesiennej

Jak oceniłbyś nowe stroje?