K.S. Sokół Zwierzyniec - strona nieoficjalna

Sokół Zwierzyniec vs Unia Hrubieszów 13.10.2013
Ładowanie...

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. dobidobi 6

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Nabór chłopców z klas I-III

• autor: igijak8, 2015-03-02 10:04

Informujemy, że K.S. Sokół Zwierzyniec prowadzi nabór chłopców z klas I-III do sekcji piłki nożnej.

Zajęcia odbywają się w soboty o godz. 11:30 na hali sportowej przy Zespole Szkół w Zwierzyńcu.

Telefon kontaktowy: 607 988 630

autor: ~anonim 2015-03-03 15:21:58

autor: ~~anonim 2015-03-03 16:05:35

avatar tylko w zwierzyńcu są warunki do gry (orlik, stadion)

autor: ~anonim 2015-03-03 16:36:26

avatar gmina daje na sport nie zwierzyncowi tylko Sokołowi!

autor: ~anonim do D 2015-03-03 17:48:07

autor: ~anonim 2015-03-03 18:08:00

autor: ~anonim 2015-03-03 18:41:27

avatar i nie 3 rodziców ma dowozić dzieci tylko 1 rodzic troje dzieci tak jak to robią rodzice z Obroczy zmieniając się za każdym razem tylko trzeba odrobinę chęci a nie szukania dziury w całym. Przemyśl człowieku co ty napisałeś i po co....?

autor: ~anonim 2015-03-11 13:07:10

avatar Nie ma się o co tutaj kłócić. Pierwszemu anonimowi chodziło o to, że poza miastem ciężko o coś dla dziecka, a nie każdy ma jak dowieźć pociechę do Zwierzyńca, to zdecydowanie jest utrudnieniem dla tych dzieci. Niestety jednak takie są realia, na wioskach jest za mało mieszkańców i są złe warunki aby im takie zajęcia organizować. Nikt za same zajęcia nie każe płacić, ale prawda jest taka, że też nikt by ich za darmo nie prowadził, no dobra prawie nikt. Jaki jest sens robienia takich zajęć dla 3-4 osób? A z własnego doświadczenia wiem, że i w Zwierzyńcu ciężko było uzbierać większą grupę na trening, ba bywało, że na mecze w 7 jeździliśmy.

autor: ~anonim 2015-03-12 21:35:18

avatar dobrze ze napisałeś BYWAŁO

autor: ~mama 2015-03-16 11:43:39

avatar Nie chcę posądzać nikogo o brak wiedzy, czy nipotrzebne sianie zamętu jeżeli chodzi o szkolenia i wynagrodzenie dla szkoleniowców. Wypowiem się jako rodzic. Wiem i widzę po moich synach, że uczęszczając na zajęcia uczą się systematyczności, pracy nad sobą, obowiązkowości i odpowiedzialności. Szkoleniowcy przekazują im nie tylko pożyteczne wiadomości z dziedziny piłki, ale przede wszystkim z dziedziny życia. Rozmawiam z synami, i wiem, że przede wszystkim muszą w swoim postępowaniu wykazywać się dorosłością i odpowedzialnością (mam tu na myśli dyscyplinę jaką wprowadzają szkoleniowcy typu: obowiązek uczestniczenia w zajęciach, obowiązku zgłaszania nieobecności z ważnych przyczyn, obowiązkowy prysznic i dbanie o higienę osobistą, ale także o higienę życia, prawidłowe odżywianie itp.).

autor: ~mama c.d. 2015-03-16 11:46:18

avatar Nam, zapracowanym rodzicom ciężko przypilnować pewnych spraw i wychować dziecko na pożądnego człowieka. Ja te treningi traktuję jako pomoc wychowawczą, bo synowie szanują tych ludzi co nad nimi pracują. I gdybym nawet musiała za to płacić nie żałowałabym pieniędzy. Dla tych co nie wierzą niech spróbują.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Igros KrasnobródSokół Zwierzyniec
Igros Krasnobród 2:0 Sokół Zwierzyniec
2016-08-13, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Omega Stary Zamość - Victoria Łukowa/Chmielek
Olimpia Miączyn - Huczwa Tyszowce
Cosmos Józefów - Grom Różaniec
Korona Łaszczów - Orion Dereźnia Solska
Sokół Zwierzyniec - Olender Sól
Roztocze Szczebrzeszyn - Igros Krasnobród
Pogoń Łaszczówka - Potok Sitno
Włókniarz Frampol - Sparta Wożuczyn

Włókniarz Frampol 1:2 Omega Stary Zamość
Sparta Wożuczyn 2:1 Pogoń Łaszczówka
Potok Sitno 2:3 Roztocze Szczebrzeszyn
Igros Krasnobród 2:0 Sokół Zwierzyniec
Olender Sól 1:2 Korona Łaszczów
Orion Dereźnia Solska 3:3 Cosmos Józefów
Grom Różaniec 2:0 Olimpia Miączyn
Huczwa Tyszowce 4:1 Victoria Łukowa/Chmielek

Pozycja Sokoła w tabeli po rundzie jesiennej

Jak oceniłbyś nowe stroje?