Wyszukiwarka

Aktualności

Omega Stary Zamość - Sokół Zwierzyniec 0:1

• autor: szczepek99, 2015-10-10 19:42

W dniu dzisiejszym nasza drużyna pokonała na wyjeździe Omegę Stary Zamość 0:1. Bramkę na wagę 3 punktów strzelił  w 44 min niezawodny ostatnio Tomasz Malesza. W pierwszej połowie grę prowadziła drużyna Sokoła a nasz przeciwnik ograniczał się do kontrataków, z których jednak nic nie wynikało. Mało tego, nasza drużyna w 45-tej minucie za sprawą Tomka Maleszy mogła zdobyć 2 bramkę, ale nasz napastnik nie trafił w trudnej sytuacji do pustej bramki po wygranym pojedynku z bramkarzem gospodarzy. Jak to sie mówi niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i 70 min w sytuacji sam na sam znalazł się napastnik gospodarzy, ale na nasze szczęście jej nie wykorzystał. W 75 min Maciej Bielesz trafił z rzutu wolnego w poprzeczkę,a dobitkę wybili z linii bramkowej obrońcy. W bramce Sokoła w 4 kolejnym meczu czyste konto zachował Grzesiek Paczos, który od 3 kolejek jest w 11 kolejki. Brawo Grzesiu -  aby tak do końca rundy.Nasza drużyna kontynuuje serię 7 meczów bez porażki, Sokół wspina się więc w tabeli, a do lidera traci tylko 4 pkt. Najbliższe spotkanie rozegra u siebie z Koroną Łaszczów 18.10.2015 więc zapraszamy na Mecz.

Sokół: Paczos – Bielesz(80 min M.Szozda), Bielec, Sirko, Brodalski,Borodziej(75 min .M.Świerczyński) ,Lachowicz,Kapłon(D.Korga 87min), Korkosz , T.Malesza, E. Kniaziowski

Bramka: T.Malesza 44 min

Serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom naszej drużyny za wsparcie finansowe, którego nam udzielacie. Jeszce raz dziękujemy :)

Nasz Bramkarz Grzesiek Paczos  obchodził w piątek swoje urodziny, więc sprawiliśmy mu prezent urodzinowy w postaci wygranej. Grzesiu Stóweczka i jak najdłużej z nami! Oczywiście wszystkie życzenia dla naszego pewnego golkipera mile widziane!